GELECEĞİN ÇOCUKLARI İÇİN BULUŞUYORUZ

Gelecek Eğitimde Derneği’nin bu yıl ikincisini düzenlediği “II. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi” 6 Mayıs Cumartesi günü “Geleceğe Hazır Çocuklar” temasıyla açılıyor. Zirvede, geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz okul öncesi öğretmenleriyle, bu alanda ulusal ve uluslararası üne sahip ustaları biraraya getiren eğitimin ilk basamağı olan okul öncesine ilişkin bir farkındalık oluşturmak amaçlıyor.

İstanbul Montessori Enstitüsü kurucusu Raife Cebeci’nin de katıldığı zirveye katılan uzman ve usta isimler arasında; EB Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu, Doğan Cüceloğlu, Prof.Dr. Artin Göncü, Prof. Dr. Belma Tuğrul, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Prof. Dr. Sinan Canan, eğitimci Kayhan Karlı, Yrd. Doç. Dr. Özgül Polat, Dr. Yasemin Allsop, dil bilimci ve masal anlatıcısı Ayşegül Dede, yazar Hayati İnanç, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Dr. Tülay Kılıç, Hale Güneş 2015’de yılın öğretmeni seçilen Nurten Akkuş da yer alıyor.

Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Bahçeşehir Koleji’nin ana sponsorluğunda düzenlenen zirvede yaklaşık bin katılımcının buluşması bekleniyor.

Detaylı Bilgi ve Katılım İçin: http://okuloncesiegitimzirvesi.com